Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SOS! Leejtettem a digitális...

SOS! Leejtettem a digitális fényképezőgépemet! Szerintetek előjöhet még valamilyen komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Betonra esett az Olympus VG-150 típusú, 2 hetes gépem. Aksis és be volt kapcsolva, amikor lesett. Egyszerre kikapcsoltam, másodszori próbálkozásomra húzta vissza az optikáját. Utána teljesen lemerítettem, majd feltöltöttem. 2 karcolás lett rajta. Az elmúlt 3 napban folyamatosan fényképeztem vele, kipróbáltam az összes funkcióját, a közelítést, távolítást, mindent. Egyszer csinálta azt hogy nem reagált, de miután megigazítottam az aksiját és újra jó lett. Szerintetek talán megúsztam ezt a szerencsétlen balesetet külsérelmi nyomokkal?

2013. aug. 25. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt látatlanban nehéz megmondani, majd kiderül. Ezentúl használd a csuklópántot és akkor nem esik le :)
2013. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erősen úgy tűnik, hogy megúsztad.
2013. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!