Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mik a legfontosabb tulajdonság...

Mik a legfontosabb tulajdonságok egy digitális fényképezőgépnél? Mely értékekre kell figyelni, összehasonlítani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyik vírus miatt nem jött be, a másikat elolvastam. Kicsit régi cikk, de azért vannak benne igazságok. Viszont szerintem hülyeség, amit a 3 megapixellel való fotózásról írt. Azért szerintem egy 3 és egy 10 megapixeles kép minősége teljesen más számítógépen visszanézve. Nem nagyok a különbségek, de azért észre lehet venni. Vagy ezt csak én gondolom így?
2013. szept. 4. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld így:


[link]


[link]

2013. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azért szerintem egy 3 és egy 10 megapixeles kép minősége teljesen más számítógépen visszanézve"


Ugyanazzal a géppel igen. De ha van egy jó minőségű 3MP-es és egy gagyi 10MP-es gép, akkor én a 3-asat választanám. Hiába nagyobb a felbontás, ha mondjuk zajos a kép, rosszak a színek, stb.

:)

2013. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha közepes bridge gépet veszel (mondjuk 70 ezer alatt), akkor két fontos dolog van:

Legyenek manuális beállítások (mert az automatika ma még nem ér fel egy közepesen értelmes emberrel).

Legyen szép a képe. Bizony, ennyi a titok. Flickr-ön és Picasán tudsz keresgélni a gépek fotói között, nézd meg őket.


Esetleg vedd kézbe, hogy kényelmes-e. A kis gépekkel a nagy kezű emberek nehezen boldogulnak, főleg, ha nincs külön kiugró markolata.


Az egyéb szolgáltatások terén ebben a kategóriában elég elenyésző a különbség.

2013. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!