Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdőként elég ez a gép, jót...

Kezdőként elég ez a gép, jót választottam?

Figyelt kérdés
Samsung ec wb100 ,nincs rajta manuális mód,lett volna lehetőségem olyat is venni amin van,de végül úgy gondoltam teljesen kezdőként még nem vagyok elég jó egy bridge típusú géphez,nem akartam olyanra költeni amihez kevés vagyok.
2013. szept. 5. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Most már nem mindegy?! Már megvetted...


Így előbbre jutni nem fogsz, mivel mindent az automata fog neked beállítani, így még tanulni sem fogsz tudni szerintem.

Illetve elméletben igen, de gyakorlatilag nem.



Később ha komolyabban gondolod és elkezded tanulni, majd fogod a fejed, hogy nem amazt választottad.


Amazon is lett volna ugyanúgy automata mód is, attól, hogy van benne manuál - csak több lehetőséged lett volna később.

2013. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha teljesen kezdő is akarsz maradni, akkor jó ez.


Ha szeretnél fejlődni, akkor nagyon kevés.

2013. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A baj, hogy így kevés is maradsz.
2013. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Technikailag valóban kevés ez a gép, talán rosszul választottál. A manuális módra szükséged lesz, amint feltűnnek az automatika hiányosságai.


De ne keseredj el, azért nem olyan vészes a helyzet.

Kompozíciót, képszerkesztést, vágást, digitális utómunkát ugyanúgy tudsz gyakorolni ezzel a géppel is.


Ha sokat fejlődsz, rövid időn belül érezni fogod, hogy bizony kinőtted a gép lehetőségeit és erőteljesen visszafogják majd a kreativitásod a technikai hiányosságok.

2013. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Imádom ezt a gépet,egész nap elvagyok vele,és teljesen úgy érzem nekem ez a gép nagyon is elég.Szeretek fotózni de nem szeretnék profi szintű lenni,számomra ez nem hivatás,hanem hobbi :)

Persze lehet h előbb utóbb tényleg váltok egy komolyabb gépre,de a mostani időmhöz képest amennyit fotózni tudok megfelel ez a kis aranyos.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat :)

2013. szept. 6. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!