Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Bekapcsolom a fényképezőm,...

Bekapcsolom a fényképezőm, zoommol, vissza zoommol majd kikapcsol. Mi lehet a gond? Szervízbe vigyem? (Fuji Finepix S2980)

Figyelt kérdés
Elnézést a nem szakkifejezésekért, nem értek hozzá

2013. szept. 7. 11:40
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen a fujifilm gépemmel. Lehet, hogy csak az elem merült le, az enyémmel ezvolt.
2013. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vadonatúj elemmel és frissen feltöltöttel is próbáltam, de semmi :/ amikkor az elem merül jelzi jóval előbb, bekapcsolásnál meg pirosan villog az állapot jelző ha lemerült, de itt egyik sem tapasztalható
2013. szept. 7. 21:36
 3/3 Abineri Béla válasza:
Mielőtt szervizbe vinnéd, én a helyedben kipróbálnám másik jó elemmel, illetve akkumulátorokkal. Én úgy tudom, hogy akkuval működnek ezek a kütyük. Az elem 1.5 volt, az akkuk csak 1.2 voltosak. Nem is ez a lényeg. De! Ha a kapacitásuk az áramforrásuk gyenge. Nincs meg az áramerősségük.Nem fog működni a gép. Ezt jelzik az akkun. Hány milliamperesek. Pl. 2000mAh, 2500, vagy akármennyi. Hiába van az elemnek meg a feszültsége, ha az áramerőssége nudli. Egy próbát megérne. Ez csak az én privát véleményem, mivel én is jártam már így. Érdemes lenne elolvasni a prosiját a gépnek. Milyen áramforrás kell bele és milyen erős! Szakemberek írták. Sok sikert.
2013. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!