Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Bridge gépet szeretnék,50-70...

Bridge gépet szeretnék,50-70 e Ft körül. NIKON, Canon és PENTAX típusokat néztem. Szerintetek melyiket érdemes választani? NIKON Coolpix L820 PENTAX Optio X-5 vagy Canon PowerShot SX500 IS

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 09:06
 1/5 the hermit ***** válasza:
Most írtam meg egy ugyanilyen kérdést :( Látom más se tud választani. Szerintem sokat számít, mire akarod használni a gépet.
2013. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attol fugg mire akarod hasznalni....:) nekem fujifilm finepix HRS 25EXR m van es nagyon megvagyok vele elegedve..:) van rajta pl meg manualis fokusz is... ami bridge gepeknel eleg joo ...:)
2013. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, nahyon hasznos volt, mert béztem a FUJI-kat is, de ezt a típust nem fedeztem fel és tényleg sokat tud.

Mennyire jók a szinek és nagyobb zoomnál milyen a képminőség?

A videoknál zoomoláskor nem mosódik el a felvétel?

Előre is köszi

2013. szept. 30. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:

a szinek jok a zoom al sincs semi gondom videozni nem szokok gyakran ebben nem tudok segiteni

i

2013. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Pentax gép tetszik nagyon én is majdnek ilyet vettem egy időben, de aztán gyűjtöttem egy kicsit és vettem egy Nikon D3200-ast :D. Én azt ajánlom, hogy ha komolyan gondolkozol fényképezővásárlásban várj egy kicsit, aztán ha több pízed lesz vegyél egy DSLR-t. Addig fotózz analógban. (Én is úgy tanultam meg :D)
2013. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!