Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez valóban kerülhet "csak"...

Ez valóban kerülhet "csak" ennyibe?

Figyelt kérdés

Fotósnak tanulok, vettem egy pentax tükrös gépet, de érzem hogy már kevés a tudása. Keresgéltem a neten gépek után amikor megtaláltam ezt a hirdetést. Vajon miért kerülnek a gépek csak ennyibe, irreális a dolog, nem?!

[link]



2013. szept. 25. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

ez sajnos tényleg nagyon drága dolog...

de szerintem nézegesd külföldön(pl. Anglia) mert én is onnan vettem és sokkal jobban jártam :D

2013. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, az első válaszolónak vagy fingja sincs a fényképezőgépek áráról, vagy meg se nézte a linket.


Szerintem a hirdetésnek erős kamu szaga van. Vagy lopott, vagy a pénzt előre utalással kéri, fényképezőgép meg sehol...

2013. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

megnéztem a linkeket, de nem erre mondtam hogy nagyon drága :D és Isten ments, hogy ilyen helyről így és ennyiért vegyen valaki gépet...

én az igazi áraikról beszéltem( főleg a jó obik ára igen borsos)

2013. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ajaj.. sajnos én is erre gondoltam... hogy egy eredetileg 250e vázhoz adnak még obit meg kiegészítőket aminek majdnem az összértéke 400.000ft és 150e-ért hirdeti..

egyébként tuti, hogy ha megvenném akkor csak személyesen.. nem ejtettek a fejemre! :D

2013. szept. 25. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy igénytelenül, robotokkal generált, gyenge fordítású átverés. Fel sem merül, hogy igaz.
2013. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tipikus átverés.


Gyanúsan olcsó ár (75 ezerért vadonatúj 5D Mk II)

Magyartalan fogalmazás (kiegészitok)

Pontatlan gépadatok (101 megapixel!)


A pénzt majd valahova Nairobiba kell utalnod egy angol, vagy rossz magyarságú e-mail felhívására, és soha nem látod viszont. Ahogy gépet sem kapsz.

2013. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!