Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 620-nak sikerült...

Nokia lumia 620-nak sikerült pókhálósra törni a kijelző plexijét azonban az lcd panelnek nincs baja tehát működik rendesen a kijelző, viszont az érintésekre nem reagál csak bizonyos helyeken mennyibe kerülhet ennek a plexinek a kicserélése?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 17:14
 1/7 Ákos510 válasza:
5-60000-től a határ a csillagos ég. Attól függ hol csináltatod! :)
2013. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az kicsit sok nem mert ez a plexi maga maximum 10eFt de ezek szerinte nem csak azt kell kicserélni ?
2013. szept. 15. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A Lumia 620-on is üveglap van (csak nem Gorilla Glass) és tudtommal már úgy van ezeknél, hogy a kijelző panele össze van ragasztva az üveggel... szóval lehet együtt kell kicseréltetni, az viszont nem olcsó.
2013. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy vonal lett rajta kerestben, a kijelző működik, csak a volna fölött az érintésre nem reagál de a vonal alatt igen. Mennyibe került megcsináltatni?
2013. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12eFt volt csak a plexi cseréje azonban az új frissítést követően teljesen használhatatlan lett a kijelző viszont azt gariból megoldották
2014. jan. 3. 11:16
 6/7 anonim válasza:
A törés elvileg nem garanciális, megcsináltattad és utána még érvényes volt a garancia? Nekem azt mondták ilyenkor ugrik mert nem ők cserélnek érintőpanelt. Nekem is cserélve lett a panel frissítettem és azóta nem reagál semmire :S Köszi a választ előre is.
2014. ápr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 520 van, de 12 - ert csereltek ki.
2014. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!