FujiFilm FinePix S5700-as fényképezőgépem nem kapcsol be, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Bekapcsolásnál felvillan a zöld LED és ennyi. FW frissítési menübe be lehet lépni de ezen kívül semmi, hiába frissítettem nem segített rajta. Máshol is olvastam ilyen problémáról, de megoldást nem találttam rá.

Illetve ha valaki tudna linkelni az 1.01 FW-re linket ahonnan le is lehet tölteni akkor azt még megpróbálnám feltenni. Az akku fel van-e töltve és hasonló kérdésekkel kíméljetek:)



2013. szept. 29. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az akku fel van-e töltve és hasonló kérdésekkel kíméljetek:)"


Hogyan ellenőrizted?

2013. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Processzor vezérelt töltő, + multiméterrel is rámértem.
2013. szept. 30. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, a Focusvezérlő processzor kh-s lehet, nem ad le távfeszültséget, ezért letilt. Talán integrált a PAL jelnek van szigmantikus abberációja, de ez 50-50%. Lehet, hogy csak egy hidegreset kellene neki, vagy egy flash/AFC moduláció, esetleg csere. Így látatlanban ennyi. De ne legyen igazam!!!
2013. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!