Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen digitális fényképezőgép...

Milyen digitális fényképezőgépet érdemes venni? (Új vagy használt)

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsót szeretnék, nagyobb lcd kijelzővel ( nem tudom hogy hívják de legyen rajta olyan kamera lyuk mint a papírképes fényképezőkön van amin nézni lehet ) és bépített vaku ( az a felajtható ami nem látszik ha nincs aktiválva ). Én valami Nikon-on vagy Panasonic-on vagy Fuji-n kondolkodtam. Milyet ajánlanátok? Bocs a pontatlan megfogalmazásért nem nagyon értek hozzá, de jöhet komolyabb gép is ugyanis ajándékba lesz. Légyszíves mondjatok ár kategóriát is ( pl.: 30 000 ft )

2013. okt. 9. 15:04
 1/6 anonim válasza:

Sziaa! Az árkategória szerint, te egy kompakt gépre gondolsz. Ilyenbe nem igazán van olyan kis "lyuk", amibe bele lehet nézni. Felugró vaku is, inkább csak a tükörreflexes gépeken van.

Esetleg..a fujifilm finepix S2995(vagy S2980) van 35000 körül..a többi ilyesmi kompakt gép 40000ft körül mozognak.

Nézz szét, a Fuji Finepix gépei ilyesmik, amiket te keresel.

De ezek AA elemmel működnek, amit nem igazán ajánlok. :/

Mindig akkor fog lemerülni, amikor leginkább szükséged lenne rá :S (tapasztalat).

Inkább szerintem egy akkumulátaros kompakt gépbe gondolkozz, sokkal jobban jársz vele. De persze ezt csak súgtam, nem muszáj megfogadni. :)

Remélem tudtam segíteni!

2013. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előző vagyok, szerintem inkább újat érdemes venni. Az a biztos, hogy ha megveszed újonnan, és nem más megunt gépét veszed meg, hanem tudod, hogy a tiéd, előtted nem használta senki, vadiúj és legfeljebb nálad romolhat el(nem az előző gazdánál).
2013. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kompakt gépre gondoltam ezért írtam hogy használt mivel tudom hogy a többi drága. Köszönöm a segítséged.
2013. okt. 10. 16:35
 4/6 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 10. 19:24
 5/6 Sadi ***** válasza:
Szia.Én (Fujifilm FinePix S6500fd)ezt a gépet keresném a helyedben nagyon jók, ennyi pénzért.
2013. okt. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DreamyGirl válasza:
Bármilyet veszel is, szerintem újat vegyél, mert ha bármi gond (remélem nem) adódik vele jó dolog a garancia.
2013. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!