Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fotósok! Vagy akár laikusok...

Fotósok! Vagy akár laikusok is, tudnátok véleményt mondani a fotóimról?

Figyelt kérdés
[link] ez az oficiális oldalam :) összes képet saját magam készítettem

2013. okt. 14. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van érzéked hozzá. Gratulálok! Csak így tovább! :)
2013. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Gyönyörűek :)
2013. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én laikus vagyok.

Szerintem nagyon jó képek, folytasd a kattintgatást!!!

2013. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos én laikus vagyok, de van pár fotós ismerősöm akik ezt magasabb szinten űzik, így én azt mondom a képek tényleg jók, de nem különösebben kiemelkedőek.
2013. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi 14/L :)
2013. okt. 14. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
joo lesz ez..:) csak gyakorolgasd meg es lesz megbelled valaki..:)
2013. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tinédzser "fotósnakképzelemmagam" oldal. Semmi.
2013. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyilván sokkal több, mintha egy átlagos ember nyomogatna egy kompaktot, de azért van még hova fejlődni :-). Ezeket a szelektív színezéses és elvarázsolt effektes dolgokat felejts el, üvölt róla, hogy amatőr trükkök.

Próbálj azon gondolkodni, hogy miért fotózol, mit akarsz megmutatni, ezek a képek kicsit olyanok, mintha kaptál volna napi egy házi feladatot és azokat megoldottad.

Pl. végigmész az összes idős rokonon és megpróbálod őket megmutatni abban a közegben, ahol élnek vagy pl. a barátnődről valamit megpróbálsz elmondani egy képpel.

Ha feltöltöd egyébként egy értelmesebb fotóelemző oldalra (pl. photosig.com), ott elég kifinomult visszajelzéseket is kaphatsz, sokat tanulhatsz belőle.

2013. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Naplemente, gyerekek, barátnők, állatok, mező. Már csak a pad hiányzik a parkból. A bocis kép nekem tetszik, de az összes kép ötlettelen. Szeretsz fényképezni, és ez tök jó, de a link alapján nincs hozzá érzéked és nem is értesz hozzá. Teljesen indokolatlan ez a facebook oldal, van ilyenből millió. Nem olyan egyszerű ám fényképezni, mint ahogy a tinilányok gondolják. Ne adj a barátnők, rokonok véleményére, nem értenek hozzá. Inkább gondolkozz, mielőtt exponálsz. Mit szeretnél megmutatni? Miért készül az a kép? Mitől jó ez a fotó? Miért nem jó ez a másik? Tegyél fel magadnak hasonló kérdéseket. Jó géped van, de ezeknek a képeknek nincsenek szép színeik. Olyan érzésem van, mintha automata módban használnád. Remélem nem.
2013. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hollywood studio válasza:
28%
én nagyon profi fotós vagyok de még egy ilyen jó képet se csináltam egyszóval profi vagy te és a fényképezés összeilletek hajrá
2013. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!