Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok ajánlani fényképező gépet?

Tudtok ajánlani fényképező gépet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni fényképezőt,mert hobbim lett a fotózás,de a telefonomban nincs túl komoly lencse. Azt szeretném megkérdezni,hogy nem e tudtok nekem mondani fényképezőgépeket, amik tükörreflexesek, viszonylag jól zoomolnak és szép képeket lehet velük csinálni (olyan 50-60 ezerért).

Először egy Nikon Coolpix L820-ba szerettem bele (na,értitek,hogy gondolom),de az a baj,hogy ez a gép digitális,és nem tükörreflexes!:(

Köszönöm előre is!:)



2013. okt. 16. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
* mielőtt bárki kijavítana, csak a kérdés elküldése után vettem észre,hogy nem írtam egybe a fényképezőgépet...:D
2013. okt. 16. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány fogalmad nincs arról, mi az, hogy digitális és tükörreflexes.
2013. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem.. a tükörreflexes gép sokkal jobb minőségű képeket csinál... és apának is tükörreflexes gépe van.. -.-
2013. okt. 16. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy nincs fogalmad. :)
2013. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dehogy van neked erről fogalmad... -.-

a mai tükörreflexes gépek is digitálisak (dSLR=digital Single-Lens Reflex azaz digitális tükörreflexes gép) mivel a képet digitális úton mentik memóriakártyára és nem analóg filmre..... ha apádnak van ilyen gépe és ő ''fényképész vagy ért hozzá'' akkor mért nem beszélsz vele, mielőtt ilyen hülyeségeket írkálsz ki?!

2013. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!