Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont tudnának/...

Milyen mobiltelefont tudnának/tudnátok ajánlani, aminek nagyon jó a videó, fényképező funkciója?

Figyelt kérdés
Kb. 20.000-30.000 Ft értékben gondolkodom. Nagyon szeretek fotózni, de külön nem akarok fényképező gépet is vásárolni. Telefont meg lassan muszáj lesz.... a régi kezdi feladni.
2013. jan. 27. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

:D


És még mindig vannak olyan emberek, akik azt hiszik 20-30 ezerért olyan telefont kapnak, ami jó fényképet/videót tud csinálni :D

Ennyiért kapsz egy egész jól használható, de nem nagy szám telefont, de abba is olyan fos a kamera, hogy inkább ne is használd.

2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

20-30 ezerért még normális digitális fényképező se nagyon van.

Ennyiért talán kapsz egy nagyon leharcolt használt Nokia N8-at, esetleg egy őskövület N82-őt. De alapvetően ennyi pénzért nem hogy a nagyon jó fotózást felejtsd el, de még a közepeset is.

2013. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolok! Még jó hogy nektek ilyen jól megy.

Nekem ennyi a keretem. Ebből tudok gazdálkodni.

2013. jan. 27. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kedves válaszolok! Még jó hogy nektek ilyen jól megy. "

Senki sem mondott ilyesmit.

Ennyiért nem lehet ilyen telefont kapni mint amit leírtál

2013. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell a sértődöttet játszani, nem mondtam, hogy nekem hű de jól megy. Ötvenezres telóm van, de még az sem fotózásra való. Egész egyszerűen ha ennyid van, akkor a jelenlegi kínálatból nincs az igényeidnek megfelelő telefon.

De ezen az áron új készülékek közül talán a ZTE Blade III ami a legnormálisabb kamerával rendelkezik (és amúgy sem egy rossz darab). De ez is csak gyenge közepes képeket tud lőni.

2013. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!