Hogyan lehet olyan képet szerkeszteni amin egy ember többször is ott van?

Figyelt kérdés
Most nem tudok példa képet mutatni, de olyan képre gondolok, hogy van egy adott hely, mondjuk egy szobor, és egy ember ott ül előtte, ott áll mellette, mögötte, stb, szóval többször is "ott van". Először arra gondoltam hogy fényképező+állvány, utána képszerkesztőben simán egymásra rakom a képeket és az adott részleteket vágom össze, de láttam már olyan képet is, ami biztos hogy telefonnal volt csinálva, szóval az állvány kilőve, és mégis hibátlan volt. Szóval van erre valami kimondott módszer/program?

2013. okt. 20. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi alapján gondolod hogy telefonos kép volt? Rossz volt a minősége vagy szemcsés volt a kép? Ha sötétben fényképezel nagy érzékenységgel és hosszú záridővel, attól is lehet zajos a kép vagy bemozdult állvány nélkül, és azt is fényképezővel éred el (mármint nincs olyan kritérium hogy egy fényképezővel készült kép minden esetben tökéletes, éles, tiszta, stb...).


Van pár fényképező amiben benne van a multiexpozíció lehetősége, de alapvetően ez képmanipuláción alapul (ezt bárki létre tudja hozni, nem kell hozzá egy képszerkesztő programon kívül más, például spéci fényképező sem), aszerint ahogy te is írtad.

2013. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képszerkesztő programokkal, amik kezelnek rétegeket, ilyen a PhotoShop vagy az ingyenes Gimp program, pl. Gimp esetén:

[link]

2013. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Látom régi a kérdés, de ha még mindig nem találtad meg, akkor én az Androidra és IOSra is letölthető Splitpic nevű programot csak ajánlani tudom erre a célra :)
2014. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat!

Végül PhotoScape-pel csináltam meg a képemet. :)

Az alkalmazásért külön köszi, nagyon tetszik! :)

2014. jún. 12. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!