Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember honnan tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember honnan tudja, hogy megtalálta az igazit? Hiszen többször is lehetünk szerelmesek. Akkor az igazi miben más?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Érzi... pl megvan köztük a szikra, és nem csak egyirányú a dolog.
2013. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ember sosem leli meg, csak illúzió. Idővel minden trükkről lehull a lepel.
2013. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-.- Ez csak humbug. Nincs törvénybe foglalva, hogy van neked igazid. De ha majd úúgy Érzed, akkor ráfoghatod, hogy ő nekem az igazi. (Tehát ezt csak te fogod gondolni...)
2013. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dédmamám (akit sosem ismertem) mindig azt mondogatta anyukámnak "A házasságok az égben köttettek.", és anyukám is így gondolja. Én meg nem tudom. Majd kiderül :)

N/21

2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 eves korom ota ismerek egy fiut jartunk. aztan szakitott velem most 16 vagyok de meg mindig nagyon szeretem es szerintem o is...nemtom mi lesz belole
2013. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9 éve vagyunk együtt, most fogunk házasodni. Egyszerűen érzed, hogy nélküle értelmetlen lenne már az életed,összetartoztok, egy irányba tartotok, jó együtt élni, és a mai napig izgalommal tölt el, ha láthatod (akkor is ha csak egy pár órát töltötök külön :) ) 30L
2023. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!