ASDsuperboy kérdése:

Canon eos 1100d. Vélemény?

Figyelt kérdés
azt mondták nekem hogy magával a géppel nem lehet olyan szép képet csinálni, szóval mindenképpen kell rá objektív...de ha én nem veszek rá objektíveket(pl: makró, távoli stb...) akkor nagyon szar képet csinál vagy azért viszonylag jót, profit.?
2013. okt. 26. 23:04
 1/3 anonim válasza:

mi az hogy " magával a géppel nem lehet olyan szép képet csinálni, szóval mindenképpen kell rá objektív" optika nélkül hogy akarsz bármi féle képet csinálni.?! :O (bocsi csak a levegő is belémszorult)

Szóval...ha arra gondoltál, hogy az alap kit optikán kívül kell-e más optika rá, akkor igen, mert a kitek elég gyengék. 1100d.. hát fene se tudja, én már fotóztam vele, nem nyerte el a tetszésemet, számomra logikátlan helyeken vannak a gombok és mivel nagyon kicsi a kezem ,volt hogy el sem értem a gombokat, viszont ha ez első tükrös gépnek lesz akkor teljesen megfelel. Meglehet rajta tanulni az alapokat, aztán ha megvan a biztos tudás lehet feljebb lépni a ranglétrán.

Hogy milyen képet csinálsz az igazából rajtad és az optikán múlik. A váz tulajdonképpen egy doboz ami kizárja a fényt , az optikának a rajza, a blende állítások, a hozzárendelt záridő és a fotós tehetségétől fog az a kép profi lenni vagy sem.

:)

2013. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kerdesedre azt tudom mondani, hogy attol fugg, hogy mihez viszonyitasz. Ha eddig egy olcso kompakttal fotoztal, akkor nagyon szepnek fogod talalni a kepeket, mert nagy minosegi lepes.

Hogy milyen gepet veszel, attol fugg, honnan indulsz, milyen volt elotte, mennyi penzed van, mi az elvaras. Ne rettentsen el az, amit itt irkalnak, hogy a kezdo gepek nem csinalnak szep kepet, meg a kit objektiv rossz. Igen, nem az a legjobb objektiv, ez teny, de fogsz vele szep kepeket csinalni. Aztan ha beleasod magad a temaba, majd rajossz, hogy miben keves.

Ha meg maradsz ezen a szinten, akkor meg fog felelni.

Egy ismerosomnek nikon d40-e van kitobjektivvel, es nagyon szep kepeket csinal, pedig nem mai gep.

A legtobb ember mindenen fanyalog, mert csak a draga jo. Majd ha arra lesz szukseged, el lehet rajta gondolkozni. Nekem eleg sok idobe telt, mire arra a szintre jutottam, hogy draga objektivre van szuksegem.

Ezeket gondold at. Nem a national geographics-nek fogsz kezdetben fotozni, hanem tanulni kell.

2013. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindent sokat segítettetek :))
2013. okt. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!