Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A digitális fényképezőgépemmel...

A digitális fényképezőgépemmel miért készülnek többségében olyan elmosódott képek mintha beremegne a kezem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem remeg be a kezem és az expozíciós időt is gyorsra állítottam. Van olyan funkciója is ami a beremegést hivatott kiküszöbölni, ez lényegébe az amit fentebb le írtam csak itt a gép állítja be. A végeredmény ugyan az.

Fujifilm Finepix S5800-ast használok.


Valakinek ötlet a szép és éles képekhez? Esetleg egy jó beállítási funkció?



2013. okt. 27. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor mi is történik? Tulajdonképpen hagyod hogy a gép állítsa be önmagának a záridőt?

Igazából ha ez van és sötétebb témát fotózol, akkor automatikusan hosszúra hagyja. Feltételezem azon a Finepix-en is kézzel kellene kinyitni a vakut, valószínűleg ha az van amit az előző mondatban vázoltam, akkor ez lehet a baj.

Ha mégis relatív sötétben akarsz fotózni rövid záridővel, akkor valami állványt célszerű lehet beszerezni - bár nem biztos hogy az elég lesz, még érzékenység és egyéb beállításokkal is lehet játszani.

2013. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Főleg nappal amikor nem kell vakut használnom, szokott probléma lenni.
2013. okt. 27. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Példákat.
2013. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!