Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen jó fényképező márkát...

Milyen jó fényképező márkát tudnátok ajánlani? ( lehetőleg típus számmal )

Figyelt kérdés
fényképezőt szeretnék vásárolni (kb max 100,000,-ft-ig) de ebbe a rengetegbe "nem igazodók el" mégis melyik lenne a legjobb min 35* optikai zoomot szeretnék ennyit tudok és ennyi elég lenne ha a blendét és a zár sebességet manuálisan is tudom állítani. amivel szép képeket lehet csinálni minden körülmények között tudom ez sok mindentől függ ezért kérek segítséget
2013. nov. 2. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek az úgynevezett "bridge" kamerák, amiken nem cserélhetőek az objektivek, de megvan rajtuk minden manuális beállitási lehetőség. A Fuji nagy választékkal rendelkezik ebben a kategóriában.
2013. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fujifilm finepix HS szeria.... asztana nikon Coolpix ek is hasonloak... szerintem ezek kozott nezz szet..:)
2013. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!