Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb digitális...

Melyik a legjobb digitális fényképező márka és típus amit 15-30forint között lehet kapni? Ami jó éles képeket csinál, és akkumulátoros is? Ki milyet ajánl? Ki milyet használ? Ki mire esküszik?

Figyelt kérdés
A jövő év elején szeretnék venni egy új digitális fényképezőgépet,ami már több megapixelt is tud kezelni.Már a neten is nézelődtem,de egyszerűen nem tudom melyik a legjobb.Most jelenleg egy Kodak Easyshare C713 gépem van,de már vagy 3éves,és szeretnék valami jobbat venni helyette
2010. nov. 7. 22:07
 1/2 anonim válasza:
Ebben az árfekvésben szinte ugyanolyanokat találsz a legjobb márkák között. kodak canon nikon fuji a teljesség igénye nélkül. ebben a kategóriában fujim volt, elégedett voltam vele.
2012. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Canon a3100/3200 ixus 115.
2012. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!