Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgép 100 és 150 ezer...

Fényképezőgép 100 és 150 ezer Forint között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy olyan fényképezőgépet, ami képes FullHD felvételeket készíteni fényképezéssel és kamerázással is. Emellett fontos számomra az is, hogy ne legyen nagyon "szemcsés" a kép sötétebb fényviszonyokban. A cserélhető objektív sem lenne rossz. Én ezt a kettőt néztem eddig:

[link]


[link]



2013. nov. 3. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért szerintem tök felesleges tükörreflexeset venni.
2013. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy nikon d3100-at. Én is ilyenre gyűjtök most. Full HD felvétel, gyönyörű kép, tükörreflexes. Na és persze komolyabb filmezéshez is jó, mert mikrofont is tudsz csatlakoztatni. Ilyen árú gépeknél ritka az ilyen. Újonnan kapsz 100-110 körül, ha jó helyen keresgélsz (árukereső). Objektív nélkül még olcsóbban (80)
2013. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!