Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Jó árú, nemmuszáj nagyon...

RamoneGirl kérdése:

Jó árú, nemmuszáj nagyon ismert márkás, tükrös fényképező?

Figyelt kérdés
Régóta fotózok, de szeretnék venni egy kicsit komolyabb gépet. Ismer valaki valami nemtúl drága, akár használt ( komárom környéke) de jó állapotú fényképezőt? Amivel manuálisan tudok zummolni és élesíteni, szóval nem mehanikus, kézzel kelljen állítani, és legalább 20 mega pixel(tiszta, éles képekre).

2013. nov. 20. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

márkát így nem tudok márkát mondani (nekem canonom van)

és minek neked 20 megapixel??? :o nem attól lesz éles a kép.. ja és minden tükrösön tudsz manuálisan is ''zummolni'' (zoomolni) (kivéve a fix obikom) és élességet állítani :D

2013. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

20 megapixelt felejtsd el, az a parasztvakítás kategória!

Nézegesd az adok veszek topikokat az index fórumon, van külön Canon, Nikon, Pentax.

Egy jó állapotú K10d-t kitobival 50-60 körül kifoghatsz.

2013. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Canon 20D-t keress, az elég jó árú (csak a váz 30-40 ezer), és egy kellemes amatőr gép.


A 20 MP teljes hülyeség, egy Zeiss Otus-t kéne venned hozzá, hogy feloldja. 6-8 MP már bőven elég, e felett ne legyen ez szempont. A MP-nek és a "tiszta, éles" képeknek szinte semmi közük nincs egymáshoz.

2013. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó igazából a 20 mega pixelt azt nem gondoltam komolyan,

És csak azért kérdeztem mert annyira nem vagyok a témában, viszont érdekel és szeretek fotózni

2013. nov. 21. 14:05
 5/7 anonim válasza:
hát figyelj én 14 megapixellel fotozok a felbontás is kuva jó és az egy nikon d3100 tökéletes
2013. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha manuális objektíveket szeretnél akkor szerintem vegyél egy Pentax vázat, és hozzá tök olcsón tudsz eBay-ről venni nagy fényerejű régi Pentax objektíveket. Sőt, azokban még igazi üveg volt, gyönyörűen rajzol a lencse.
2013. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most dobták piacra Pentax k500, ehhez beszerzel egy pentax smc 1.7/50-es régi objektívet (10-15 ezer Ft), és tűéles képeket lehet vele csinálni manuálisan.
2013. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!