Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Mi a véleményetek? Szerintetek szépen fotózok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 23. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a képeid! :)


-falcon-

2013. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 piriiiiii válasza:
Nekem is tetszenek a képeid, viszont nem túl változatosak a témák, bár én embert amúgy sem szeretek fotózni, szóval csak magamból indulok ki.
2013. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod, nekem tetszik !
2013. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Yepp! Sztem szépen
2013. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Alakul, de még mindig nem nevezném fotózásnak. Ez még mindig csak céltalan kattintgatás. Emlékképeknek jók, de egyik kép sem több mint amit bármelyik tini a mobiljával kattint és instagrammal megeffektel "szép"re.
2013. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia, van pár nagyon jó képed, sajnos soknál nem tökéletes az élesség. Szerintem legyél magaddal sokkal szigorúbb válogatás terén, és próbálj meg jobban elmesélni egy képet, hogy szavak nélkül is értse mindenki mit szerettél volna azzal a fotóval pontosan kifejezni.

Ajánlanám kihagyni a napsütéses fotókat, nagyon kemények a fények. Legfeljebb naplementekor vagy napfelkelte előtt érdemes fotózni szabadban, a fák előtti portrékat sajnos elrontja hogy túl kuszák a háttérben az ágak. Szerintem ilyenkor érdemes semlegesebb, homogén hátteret választani, vagy pedig sokkal nagyobb fényerejű (f/1.4) objektívet.

A tudatosság, szerkesztés látszik a képeiden, ez jó, de a témaválasztásra még rá kell érezni :) Nem elég valamit jól szerkesztve, jó beállításokkal lefotózni, szólnia is kell annak a képnek valamiről. Az igazán jó képek nagyon ütős képek, és annak az a titka, hogy csak Te láttad meg azt a témát, és olyan szemszögből tudtad ábrázolni, ahogyan még senki más nem látta!! Ügyes vagy, csak így tovább! :)

2013. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
a Mosaic iszonyú jó
2013. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18:07-es vagyok, igen, az nekem is nagyon tetszik. Egy homogén sokaságból van kiragadva pár elem, jó helyre, kb. harmadoló pontra van helyezve a téma, jó a szűk mélységélesség is. Nagyon jó a szűk mélységélesség is.
2013. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt-ott alapvető élesség és világítási gondok vannak. De méltányolandó az, hogy akarsz valami nem szokványosat. Jó úton haladsz, de még ne tartsd művésznek magad!
2013. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fekete-fehér képek nekem kicsit laposak, több kontraszt kellene bele.
2013. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!