Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A fényképezőm érintkezőhibás,...

A fényképezőm érintkezőhibás, vagy az elemeket kéne kicserélni?

Figyelt kérdés

Canon SX100-as gazdája vagyok 5 éve.

Már volt egy másik digitális gépem, Olympus, típus számra nem emlékszem, de érintkezőhibás volt, így áron alúl megváltam tőle.

Mostani gépem 7-8 éves elemekkel nem bírja 1-2 órán tovább.

Ezelőtt ugyan ezekkel az elemekkel nyaralásokon 2-3 napot bírt, napi szinten 3-4 órát tuti ment.


Mivel tudnám kideríteni, hogy mi a ludas?

tettem bele bolti elemet, de azzal is 1-2 órát bírt.

Na de azok nem is valók (sokak szerint) fényképezőbe. Nagyobb gépek pl be se kapcsolnak velük.

[link] - ez van most nekem.


Senki sincs a családban de még ismeretségi körömben sem, akinek elemes gépe lenne. Mindenkinek az a pici digitális gépe van.


2013. nov. 23. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a töltő nem való hozzá.

Az akkuid már valószínűleg hazavágta.

Vagyél egy rendes töltőt és új akkukat.

Ja, ez nem elemes gép, attól hogy elemről is be tudod kapcsolni még akku kell bele.


"Mostani gépem 7-8 éves elemekkel nem bírja 1-2 órán tovább."

Még szép.

2013. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért nem való hozza? Így árulják. Ez 6 évig 3-4 napig bírta.

Nem értem a választ

2013. nov. 24. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra értette, hogy attól még, hogy ugyanúgy néz ki, teljesen más egy ceruzaelem, meg egy AA akku.

7-8 éves akkuk természetes, hogy elhasználódnak és nem mennek úgy, mint új korukban.

Vegyél eneloopot gyári töltővel.

2013. nov. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!