Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek,...

Milyen fényképezőgépet vegyek, ami digitális és nagyon jó de annyira nem is drága? És a másik kérdés hogy mondjuk ha digitális fényképező géppel csinálok fényképet azt rá tudom tenni a laptopomra?

Figyelt kérdés
Viszont csak fényképezéshez kell, tehát videót nem szeretnék csinálni majd vele, az a lényeg hogy nagyon jó képet csináljon, és jó legyen rajta a zoom.

2013. nov. 24. 14:48
 1/8 anonim válasza:
27%
[link] úgy gondolom hogy 16000 forintért nem is olyan drága,a minősége,és a zoomja is nagyon jó:) és hogyha van hozzá USB kábel akkor rá tudod tenni,remélem tudtam segíteni
2013. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igen segítettél.
2013. nov. 24. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A fenti gép egy kalap kaki.


A "nagyon jó" minőségtől fényévekre van - és az ötszörös zoom a mai világban már nagyon kevés.


Kérdező, sokat segítenél, ha legalább nagyjából megjelölnéd az összeget, amit rá szánsz a gépre.


A nagyon jó az lehet 50 ezer de lehet egy millió forint is - kinek mi.

2013. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát olyan 50-60ezer a maximum.
2013. nov. 24. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki egy gépet a zoom alapján ítél el, annak még nagyon sokat kell ebben témában tanulnia. Ettől még az a Samsung gép tényleg gyenge.


50-60 ezer forint környékén ezeket érdemes megnézni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha rám gondolsz, nem az alapján ítélem el.


Az volt az egyetlen, amit az első kiemelt, és egyben az egyetlen is. És erre próbáltam felhívni a figyelmet, hogy ez egyáltalán nem számít kiemelkedőnek.


Mint ahogy a gép többi tulajdonsæga sem - persze ennyi pénzért nem is szabad minőséget várni.

2013. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, felületesen olvastam el az első hozzászólást, valóban jogos volt az észrevétel.
2013. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!