Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy lehet fényképet javítani?

Hogy lehet fényképet javítani?

Figyelt kérdés

Más kategóriába már feltettem a kérdést, de rájöttem, hogy rossz helyen kopogtattam. Szóval:

Van egy kis kártyanaptáram, amin egy fénykép van.

Betettem a tárcámba, egy átlátszó tok mögé, hogy látható legyen.

Ma ki akartam volna venni a képet, de nem tudtam. A nagy része ráragadt a tárcára. A kép a tárcán van, a lapot fehéren tudnám csak kivenni.

Van valami módszer arra, hogy a festék visszakerüljön a kártyácskára?

Köszönöm.



2013. nov. 26. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

meg kell keresni a gépeden, és ki kell nyomtatni újra


más módszer nincs


esetleg az átlátszó tokkal együtt beszkennelni, utólag feljavítani amit lehet (nem lehet majd túl sokat, egy megviselt papírkép borzasztó rossu is lehet), aztán kinyomtatni

2013. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Sajnos a fénykép nem saját, a barátomtól kaptam, aki a szalagavatója után kapta (Vele táncoltam). Az a fénykép nem tudom, hol található meg.

A scannelés- jó ötlet, köszönöm, megpróbálozom vele!

2013. nov. 27. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!