Érdekelne, hogy kezdésre milyen kamerát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni gördeszkás videókat csinálni, erre keresek valami kisebb kamerát, ami egész jó képet csinál és nem túl drága, tehát kezdésre megteszi. (Például nem 100000FT-okért egy GoPro.) Lassított felvételekben is gondolkodok, ezért az ehhez szükséges kritériumokkal rendelkező kamerák érdekelnének. :D

2013. nov. 30. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

84 ezerért már láttam goprot black 3 editiont, annál jobbat nem találsz, nagy látószög, kicsit, rengeteg lehetőség.

Expansys.hu

2013. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használt gopro.
2013. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy gyors kérdés GoPro-val kapcsolatban: Valahol azt olvastam, hogy a kép szép a GoPro-nál, de a hang nem annyira jó. Ez valóban így van, vagy csak egy elégedetlen ügyfél reakciójába ütköztem bele? :D Végül is deszkás videóknál a hang nem feltétlen fontos, mert lehet zenét tenni alá, csak azért érdekel, hogy más videók készítésére (pl most itt a szilveszter lassan, a tervezett buliról egy összefoglalót pl lehet összedobnák, hogy felelevenítsék az emberek az emlékeik nagy részét, amit az alkohol segítségével talán jogosan elfelejtettek :D )
2013. dec. 16. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!