Canon EOS 600D Piros LED?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai nap kezdte el csinálni a gépem azt, hogy a jobb alsó sarkában lévő kis led minden egyek képmentésnél elkezd világítani. A probléma azzal lehet, hogy nem tudja elég gyorsan ráírni az SD-re a képet. A kártya amit használok az egy 32 GB-s SanDisk C10-el szóval nem hiszem, hogy problémásnak kéne lenni. Próbáltam formázni is, a számítógépről és a fényképezőről is. Amúgy a képeket rendesen elmenti meg minden, csak nagyon lassan. Most próbálom újra feltölteni az aksit, aminek még körülbelül a fele fel volt töltve. Valami ötlet, hogy mi lehet ez?



2013. dec. 12. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik kártyával és megtudod az e a bibije.
2013. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

milyen formátumban fotózol? JPEG vagy RAW?

Mert a RAW-nál természetes, hogy lassan ment a nagy terjedelem miatt.

2013. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapból RAW-ban fotóznék, de most megpróbáltam JPEG-gel is, és ugyan úgy lassan csinálja. :(
2013. dec. 12. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Van kisebb kártyád is? Úgy értem nem 32GB, hanem 16, 8, 4 stb. Próbáld ki, azokkal is ugyanúgy reagál-e. Szerintem a 32-t kicsit tovább tart neki beolvasni, bár ennek sem szabadna sokáig tartania.
2013. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott :) Nem tudom, hogy hogyan. Állítgattam a beállításokat oda-vissza, és most már jó.
2013. dec. 12. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Őőőő, a jobb alsó led azt jelöli, hogy van kártyaművelet. Természetes, hogy minden kép után világít, arra figyelmeztet, hogy ha kiveszed a kártyát, elvesznek a képeid. Ha lősz egy képet, mennyi ideig világít?
2013. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!