Hol tudok jó minőségben fényképet nyomtatni? Online. Cewe nem jó

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parszor mar hivattam elo kepeket a cewen keresztul -Media marktban, DM-ben, Rossmannban-, sajnos nem vagyok elegedett a minoseggel.


Vagy a kep szine fako, eletlen vagy pedig a merete fura : pl. feher csik van a szelein.


Azert eleg jo kamerank van, nem hiszem, hogy ilyen silany kepet csinalna s azt sem hiszem el,hogy nem lehet optimalizalni az o oldalukrol a rendszert, hogy raferjen egy 9x13-as lapra..



2013. dec. 17. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
220volt, de oda kell figyelni náluk is. Ha bármi gondod van, cserélik szó nélkül. A méretre ott is figyelni kell, felületen beállítható.
2013. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

megneztem, koszi


a keek meretet kene valtoztatni? mecsinaltam egy proba feltoltest, nem adott lehetoseget semmilyen modositasra

2013. dec. 19. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Elégedett voltál vele?


Én egy rakás cewe képet hívattam elő, mert mindenki ódákat zeng a neten róla és hát gáz. Rosszak a színek. Túl sötétek, egy csomó nappali kép olyan, mintha este lenne, a ruhák színei sem stimmelnek, a zöld pulóver inkább barnás stb.


Ugyanazokat a képeket rendes fotósnál is előhívattam és teljesen más. A cewe képek abszolút nem azt adták vissza, amit a monitoron is látni lehetett, a fotósnál előhívottak pedig igen. És nem a fotós csinált valamit a képekkel, mert ugyanazokat adtam át előhívásra, az utómunkát már korábban elvégeztük..

2014. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!