Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha én egy kisebb költségvetésű...

Ha én egy kisebb költségvetésű, tegyük fel rövidfilmet forgatnék, ahhoz milyen kamerát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lényeg leginkább a felvétel minősége hogy FULL HD legyen emellett maradjunk az ilyen 100 ezer alatti költségnél mivel nem az ilyen RED 3 milliós kamerákra célzok.
2013. dec. 24. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Canon 550D, Magic Lantern firmware update-el. Ez 100e alatt van, obiban meg kellene legalább egy 50 1.8 + valami alap zoom + tele, de ez nem áll meg 100e alatt. Kisfilmre talán elég a kit obi, vagy a Tamron 18-200-a is jó lehet, ezek olcsóak. Képminőségben ez már elég jó lesz. Ha még olcsóbbat akarsz, maradnak a sima videokamerák, de ott mélységélesség terén ne várj csodákat, nagyon "videós" kinézete lesz.
2013. dec. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én anno forgattam ilyen Canonnal elég komoly objektívekkel meg is szerettem őket de aztán megnéztem mennyi egy olyan full felszereltséggel mondom köszöntem!

De most nem akarok egy rövidebb filmhez ilyet venni, szerintem akkor maradok ezeknél a sima kézi kameráknál de gondolom ott se mindegy milyet veszek..

2013. dec. 25. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!