Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen olcsóbb Nikon tükörrefl...

Milyen olcsóbb Nikon tükörreflexes gépek vannak?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak Nikon érdekel, de 150 ezer-nél olcsóbb, ár/érték arányos gépek.
2013. dec. 28. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használ főképp? Mit szeretnél fotózni? Videózás érdekel?
2013. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A természet fotózás érdekel, de igazából nem tudok valami sokat a komolyabb gépekről, és főleg az ár befolyásolja a döntésemet, ezért gondoltam, hogy ez alapján kiszűröm, az olyanokat amire telik, és majd azok közül válogatok.
2013. dec. 28. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban vedd számításba, hogy egy komolyabb zoomos kompaktot nem lenne-e elég neked, mert arra nem kell külön obi, így csak egyszer kell megvenned.


A DSLR más téma, ott a természetfotózáshoz elég sok obi kell attól függően mit akarsz fotózni (madarak, makró, nagyvadak stb.), nagy telék, makróobi stb. Az már komolyabb pénzzel jár.


Kompaktokhoz nem értek, de itt vannak jók: [link]


DSLR közül: Nikon D3100, D3200 + obik, Canon 1100D, 600D + obik, Pentax K-500, K-30 + obik.

2013. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Először én is csak egy bridge gépet akartam, de lebeszéltek róla. Ezt a kérdést is én tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..
2013. dec. 28. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az előbb felsoroltakat fusd át, tesztek, leírások.


Amit tudnod kell: a Pentax a legjobb a vázak közül ár/érték arányban, viszont kevesebb az obi hozzá és azok sem túl olcsók, a Nikon a legjobb képminőségben a Canon videózásban, mind a kettőhöz, de talán a Canonhoz olcsóbbak a cuccok, jobb a szerviz.

2013. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!