Fujifilm Finepix S2950-es gépet vásároltam 2012 januárjában. Ez a gép másnak is olyan, hogy a rekeszértéknél csak kettő között tud választani, ill.2 év után voltak vele már problémáitok? Bárkinek bármi tapasztalat ezzel, kérem írjon!

Figyelt kérdés

Mivel manuális beállítás is van rajta, én úgy gondoltam, a rekeszértéket szabadon tudom majd kiválasztani, de nekem mindig csak két lehetőséget ad be, jobbra vagy balra gombbal, ismerősömnek is volt fujija, régebbi verzió, de az enyémhez hasonló, és nála lehetett állítani szabadon. Vagy nem tudom lehetséges-e, hogy alapból hibásan kaptam.

Továbbá nekem az a problémám még a géppel, hogy lenyomom a fényképezős gombot félig, hogy fókuszáljon, befókuszál, és utána lenyomom teljesen, de nem csinál képet, úgy érzékeli mintha meg sem nyomtam volna a gombot.

Küldtem már ezzel szervízbe, jó volt egy-két napig, de már megint sokszor nem érzékeli.

És ha 18x-os zoomot teljesen kitolom, az optikája picit mozog, nem tudom az normális-e.


2013. dec. 29. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!