Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBook Air 2012 13" tapasztalat?

MacBook Air 2012 13" tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék venni majd fél év múlva. Tudnátok tapasztalatokat írni róla? (lebeszélni nem tud róla senki, nekem ez kell :) .)

2013. jan. 20. 12:16
 1/6 Multigod97 ***** válasza:
sajna ez csak 11 colos, de megteszi: http://www.youtube.com/watch?v=MNTUGeUVG7g
2013. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A MacBook Air gépeknél az elsődleges szempont mindig is a lehető legnagyobb mobilitás és hogy bírja a mindennapi gyűrődést. Ha neked valóban arra van szükséged hogy bárhol bármikor előkapd a gépet, és nagyjából 3 másodperc alatt használatra kész legyen, akkor kitűnő választás és nem fogsz benne csalódni. Összességében egy olyan gép amit az Apple-től el lehet várni egy ilyen kategóriában.


Ami a hátránya (szerintem). Nem szerelhető. A ramok és a háttértár forrasztva van az alaplapra (a helyspórolás végett) így tulajdonképpen sehogy nem lehet bővíteni hardverügyileg később a gépet. De még mindig kitartok amellett hogyha neked azok az igényeid amiket fent felsoroltam akkor kitűnő választás.


Ha esetleg kis komprumisszumot szeretnél kötni a baromi vékony forma, és kis súlyban akkor ajánlanám a macbook pro-t. Ezt a későbbiekben lehet még bővíteni ram egy háttértár ügyileg egyaránt.

2013. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodtam, mit kezdesz a tapasztalatokkal. Ha valakinek tetszik, örülsz, ha nem tetszik: "lebeszélni nem tud róla senki".

Tulajdonképpen minek a tapasztalat? :)

2013. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utosló előtti: Köszi, még nem döntöttem el hogy MBP vagy MBA, még gondolkozok...

Utolsó: Jogos :). Apple-ről nem tudsz lebeszélni, De az Air-ről igen, hogy pl ne Airt hanem Prot vegyél mert az...

2013. jan. 21. 15:24
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Kiírtam egy kérdést, de hátha tudsz rá válaszolni nekem.


Én is Mac Air 13- at szeretnék, csak azt nem tudom, hogy ha nincs benne cd meghajtó, akkor hogy tudom a cdimet az iPodra, iPhonera feltenni?

2013. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia! lehet venni apple super drive ot, ez egy külső cd meghajtó, és usb-vel csatlakozik. apple.com-on megtalálod. :)
2013. jan. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!