Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik jobb? Melyiket érdemes...

Harcossárkány kérdése:

Melyik jobb? Melyiket érdemes megvenni? Fujifilm FinePix HS50EXR vagy Canon PowerShot SX50 HS

Figyelt kérdés
Fényképezőgép vásárlása előtt állok. Nagyon sok, hazai illetve külföldi tesztoldalakat nézegettem. Ebben az árkategóriában több gép is szóba jött (pl Panasonic FZ200, vagy Sony DSC-HX300, vagy Nikon Coolpix P520). Aztán sok rágódás után maradt a Fuji és a Canon. A Canon képminőségét nagyon dicsérik, a Fujiban viszont a tetszik a marokzoom, meg a megjelenése. A kereső és a kijelző nálam másodrendű. Az egyik ebben jobb, a másik abban. Ami nagyon fontos a képminőség. Ami a Fujinál nem biztos, hogy elmondható. Ezért húzok jobban a Canon SX50 felé. Ha tudnátok segíteni a döntésben, azt megköszönném.

2014. jan. 7. 14:32
 1/2 anonim válasza:
A Canon SX 50-re szavazok én is :). Most készülök venni egy ilyen gépet. Teljesen lenyűgözött. Jelenleg a megfelelő boltot keresem, hogy hol vegyem meg :). Februárba tervezem. Szóval én a Canonra voksolok!
2014. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom. Én is a Canont ajánlom. Szépszínek, éles képek és sorolhatnám az előnyeit.
2014. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!