Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Értesz a digitális képek...

Értesz a digitális képek nyomtatásához? Melyik a legtartósabb anyag/eljárás? Hol tudok így közepes mennyiségben nyomtatni?

Figyelt kérdés
Olyan, kereskedelemben mindenki számára elérhető fotónyomtatási technikát keresek, amely hosszú távon biztosítja a kép színhűségét - albumba szeretném tenni a képeket. Fontos, hogy különálló képek nyomtatásáról van szó, nem fotókönyv létrehozásáról (az is jó dolog egyébként, de most nem olyan kellene).
2014. jan. 8. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Papírra akarsz nyomtatni? Vagy vászonra akarsz valamilyen módon szitázni?


Én semmiképp nem kísérleteznék magam, hanem fognám rászánnék néhány száz forintot, és bevinném fotóstudióba, OFOTÉRT, Fotó Porst, stb., ők ha elszúrják, kötelesek ingyen adni a 2. fotópapírt, de pont ezért nem szokták elszúrni...

2014. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz, ez nem elég info.

OK, én is fotóstúdióra gondoltam, de azért nem árt egy kis felkészültség, hogy ne sózzák rám a legdrágább eljárásukat, ami esetleg nem is a legjobb, vagy túlzás az igényeimhez képest.


Papírra, lehetőleg fényes papírra.

2014. jan. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!