Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kompakt fényképezőgépet...

Colchicum10 kérdése:

Milyen kompakt fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés

Samsung WB30F és WB200F fényképezőgépeket néztem ki 30e és 40e forintért. (esetleg WB250F) nekem nagyon tetszenek és jónak tűnik. De ha ebben az árfekvésben tudtok jobbat akkor örülök az ajánlatoknak :) rábeszélhető vagyok, de asszem már eldöntöttem :)

Nekem fontos, hogy zsebben tartható legyen és sok funkciói legyenek. Szeretek fotózni, de nem akarok egy fél téglát magammal cipelni XD

ami még fontos, hogy jó makró felvételeket is csináljon, mert szeretek bogarakat, növényeket fotózni :)

Köszönöm a válaszokat! :)



2014. jan. 13. 02:27
 1/3 kismateka válasza:
Nekem Samsung WB150F fényképezőm van és meg vagyok elégedve vele! Te melyik mellett döntöttél?
2014. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

WB200F-et vettem meg :3

nagyon tetszik és ahhh nagyon klassz képeket csinál :) csak nem gondoltam bele, hogy kell majd egy nagyobb memória kártya legalább 32GB vagy nagyobb (1GB-os kártyára csak 12 kép fér ez tök durva)

2014. jan. 13. 21:09
 3/3 A kérdező kommentje:
hülyeséget írtam az előző hozzászólásomban XD gyanús volt nagyon :DD
2014. jan. 15. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!