Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlot...

Milyen fényképezőgépet ajánlotok 40 ezer ft-ig (ne ez a kompakt llegyen hanem nagy optikás)!?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 20:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Minek neked nagy optikás, ha még azt sem tudod, hogy azt DSLR-nek hívják? A helyedben nem akarnék olyat, tudod, azon nincs "szívecskés mód", amikor az összes beállítást kitalálja helyetted, hogy úgy-ahogy elfogadható kép készüljön. Negyvenért pedig csak kompaktot kapsz, rendes fényképezőgépből még vázat sem, legfeljebb egy kit-obit.
2013. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy bridge gépre gondolt.


Nézd meg pl. ezt [link]

Ez nagyon jó kis gép, tanuláshoz tökéletes. Ugyan nem 40, hanem 45e ft.


Ezzel sokáig kihúzod az tuti... már a kérdésből is sejteni, hogy sokáig elég lesz neked. :)

2013. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1. csak hogy tudd most van egy kompakt fényképezőm 14 mp de már nagyobb szintre akarok lépni igen még most tanulom az alapokat nem tudom mit kell oltogatni! -.-

2. köszi a választ igen olyanra gondoltam! :)

2013. okt. 24. 18:51
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

húú... 14megapixel? :o arra a körömnyi érzékelőre...na mind1

és igen neked bridge gépre lesz szülséged(az olyan amit az előző linkelt) de gondolom azon se fogod még használni egy darabig se a záridő- vagy rekeszelőválasztást, nem még a full manuált.. de majd idővel lehet megpróbálod.. :P

2013. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Paraszt! :\
2013. okt. 26. 11:25
 6/25 anonim ***** válasza:

miértis? :o

először kicsit utána kellene olvasni a dolgoknak, tanulni egy kicsit az alapokról és megnézni hogy használtan/újonnan mennyiért lehet ilyen gépeket kapni... és utánna feltenni a ''nagy optikás'' (-.-') gépről szóló kérdésedet..

2013. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem kezdek el vitatkozni...
2013. okt. 26. 15:46
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne is kezdj el szerintem,mert az előzőeket olvasva rosszoszul járnál! ;)
2013. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem oltogattalak, hanem tényeket közöltem. Rólad is, és a beszerezhető gépekről is. További reakcióidból ismét beigazolódni láttam, hogy minél üresebb a feje valakinek, annál feljebb hordja az orrát...


Hidd el, hogy a 14megapixeles fos szappantartódnál egy valamirevaló objektívvel rendelkező tizenöt évvel ezelőtti 2 megapixeles érzékelőjű gép is részletgazdagabb, nagyobb dinamikájú, kevésbé zajos képet készít. Meg lennél döbbenve, ha egy szakértő egyszer megmutatná a gépeden, hogy a 14 megapixeles körömnyi érzékelőre az előtte lévő játék-üveg optimális viszonyok között sem nagyon képes 2-3 millió pontnál többet felrajzolni, mivel nem akkora a feloldóképessége. A csillió megapixeltől csak a fájl és a képzaj lesz nagyobb, a kép információtartalma nem. Az egész csak arra jó, hogy megvedd a nagy memóriakártyákat is...


A fényképezés pedig nem a gépen múlik, hanem azon hogy ki tartja. Ha egy igazi fotósnak a kezébe adnék egy Szmenát, ORWo filmmel, hidd el hogy jó képek készülnének. Ha pedig egy magát fotósnak képzelő valakinek elkezdenek legalapabbnál is alapabb kérdéseket feltenni, akkor jön a toporzékolós hiszti, mint az alábbi cikk alján a videóban:


[link]


Tényleg ő a példaképed?

2013. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

4es és 6os vagyok..

látod mondtam én hogy nemcsak szerintem nem értesz hozzá... én se vagyok profi, csak egy lelkes kezdő de legalább már tudom az alapokat, és a kreatív módokat használom... tényleg előbb kicsit utána kellene nézni a dolgoknak, mert így-ahogy látod- csak égeted magad a nálad többet tudók előtt..

2013. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!