Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem fotogén arcú lány hogyan,...

Nem fotogén arcú lány hogyan, és milyen típusú fényképezővel tudna csinálni normális önarcképeket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem készíts egyet adott géppel és némi utómunkával

javítani rajta.

2014. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltam.(bár amatőr szintű a javításom)


[link]

2014. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Különböző fókusztávolságokkal érdemes kísérletezni, a 85-120mm jó portréfotózáshoz.
2014. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előre szólok, hogy a fényképezőgép azt fogja rögzíteni, amit "lát" - tehát egy "nem fotogén arcú lány" bármilyen fényképezőgéppel készült képen "nem fotogén arcú lány" lesz.


Utómunkával viszont ismét csak bármilyen géppel készült képből lehet "fotogén arcú lányt" varázsolni, úgyhogy a kérdés szerintem elég értelmetlen.

2014. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy aranyos kérdés, csak épp értelmetlen :-). Ha azt írom, hogy Canon EOS 1dx, akkor a "nem fotogén arcú lány" kicsenget 1.7 millió Ft-ot + választ egy reális árú obit (mondjuk 700e-ért), csak azért, hogy ne kelljen kifizetni egy fotósnak 20e Ft-ot egy rendes képért?

Önarcképet még a profik is nehezen készítenek, istentelen nehéz dolog. Az utómunka hasonlóan az. Ott indulna a rendes válasz, hogy semmi köze a gépnek hozzá, az egy sokadik szempont, fények, beállítások, hangulat, ezek valóban számítanak, de ez egy szakma.

Ha a "nem fotogén arcú lány" esetleg mégis inkább egy fotóst szeretne, írjon egy privátot és kap egy reális ajánlatot :-)

2014. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2: Ez inkább rontás. :D

#5: ...és még mindig nem tud fotózni, szóval még mindig csak egy eszköze van hozzá amit nem tud használni.


El kell menni egy általad kiválasztott profi fotográfushoz aki tud rólad értékelhető képeket készíteni.

2014. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5-ös voltam.

Van annak azért valami bája, hogy a kérdezőhöz hasonló (gondolom) max. 18 éves, fiatal lányok rusnya, mobilos önfotókkal kínlódnak (sokadik hasonló kérdés van itt...), miközben egy ennyire fiatal arcból, bőrből, alakból bármelyikünk (portréfotósok) ki tudna hozni egy hercegnőt.

2014. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!