Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hasznalt valaki GoProHero+3...

Hasznalt valaki GoProHero+3 fenykepezogepet? Mi a tapasztalata? Milyen kepekre jobb inkabb? Mennyire tokeletes a mozgasban levo dolgok fenykepezeset?

Figyelt kérdés

Szoktam festeni, szeretnek mozgasban levo embereket festeni, igy kellenenek tiszta kepek.

Mi mas fenykepezogep nagyon jo erre?


Koszonom elore is mindenkinek


2014. jan. 29. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A GoPro az egy action camera, nem fényképezésre való. Attól, hogy tud azt is, nem azt jelenti, hogy arra lett tervezve.
2014. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozgóképek készítéséhez fényerős objektív és gyors záridő kell. Ha nincs fényerős objektív akkor több fény esetleg nagyobb ISO érték.

Legalább egy belépő DSLR-t javaslok, vagy egy MILC-et.

2014. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen egy action camera, ez is kell, hogy egy mozgast vessz fel en meg megallitom annal a pozicional ami nekem kell. Nem csak EGY kep kel ami meg talan nam is sikerult. A sorozat kep is jo, de ha filmez jo felbontassal, szep szinekkel es tisztan, tudom kepkent rogziteni minden pillanat? Koszonom.
2014. jan. 30. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!