Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan lehet és egyáltalán...

Hogyan lehet és egyáltalán lehetséges-e egy vakut villanásra bírni fényképezőgép csatlakozás nélkül, például egy mozgásérzékelővel?

Figyelt kérdés
a cél az, hogy az illetéktelen behatoló azt higgyje, hogy lefényképezték, és hanyatt homlok meneküljön...tehát egy álberendezés.
2014. jan. 30. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen. Amúgy jó ötlet! Na de miért nem fényképezi le a kamera ténylegesen?
2014. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a vaku talpán az érintkezőket rövidre zárod, akkor villan, de erre szokott lenni egy gomb is rajtuk.


Ha már mozgásérzékelő, akkor jobb ha felkapcsol egy lámpát, mert az hatásosabb! Úgy se hiszi senki el, hogy fényképezik, amikor mindenki CCTV kamerát használ, az meg nem villan!

2014. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél kamu kamerát amin világít a kis piros led sötétedés után
2014. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Van álkamera 10 ezer alatt, amit felteszel, és messziről úgy néz ki, mint az igazi.
2014. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, el kell gondolkodnom rajta hogy mi a hatásosabb....
2014. jan. 31. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:

"Vegyél kamu kamerát amin világít a kis piros led sötétedés után"


Remélem nem erre gondoltál, mert erről a 6 éves lányom se hiszi el, hogy igazi:

[link]

:D

A valódi kamerákon nem világít semmi, max. az infra ledeket látod parázslani...

2014. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Harkonnen!

Nem, nem erre a műanyag játékra gondoltam amikor álkamera felszerelésén gondolkoztam...

Találtam az eredetihez megtévesztésig hasonlító fémházas kamu kamerát, és ha nem teszek bele elemet, akkor az erről árulkodó piros led nem fog világítani..

De még mindig spekulálok a témán. Lehet hogy a megoldás végül igazi, HD minőségű képet adó kamera lesz.

pl FOSCAM FI9805W... persze ez más árkategória, ráadásul nem is egy darab kéne, mert a házat több oldalról kéne vigyázni...

2014. febr. 4. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:

"FOSCAM"

Na ezen szakadtam...

XD


Ma már fillérekből lehet egy használható rendszert összerakni, csak ne a barkácsáruházakban és a Metro-ban vásárolj!


A lámpát pedig nem viccből emlegettem. Amikor még csak egy kamera volt felszerelve - és nem volt kitáblázva - bemászott egy jó fiú és elvitte a gyerek bicaját a teraszról, a másikat akkor dobta el, amikor a macska belesétált a kukatároló mozgásérzékelős lámpájába, és megijedt a fénytől.

2014. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!