Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értek az USB-hez? :S

Nem értek az USB-hez? :S

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy Samsung Galaxy Fame telefont és ha USB-vel rácsatlakoztatom a gépre akkor fényképezőgépként jeleníti meg, így zenéket stb. nem tudok rátenni a telefonra. Mikor bedugom az USB-t az értesítési sávban kirak egy értesítést vagy hogy. Ahol be lehet állítani, hogy MTp-ben vagy PTP-ben szeretném csatlakoztatni. És ha MTP-re teszem ha PTP-re teszem mindig fényképezőként jeleníti meg. Ha valaki ért hozzá kérem segítsen én ehhez még béna vagyok. :S A válaszokat előre is köszönöm.

2013. aug. 30. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
telefonon lehúzósávot lehúzod, átlapozod arra az oldalra ahol az ikonok vannak, és ott rányomsz az USB-re és csatlakoztatva is van.
2013. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. A leírásoddal sajnos nem sikerült.
2013. szept. 2. 23:13
 3/5 anonim válasza:
rádugod, és bemész az eszközkezelőbe, ahol a drivereket kell nézni, és gondolom ott mutatja majd hogy nincs felinstallálva a driver, azt keresd meg és tedd fel. vagy ha ez nem működik, a Samsungnak van egy olyan programja hogy KIES , azt töltsd le. az felfogja ismerni a telefonodat
2013. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönömszépen, amint hazaérek megpróbálom. Szép napot.
2013. szept. 13. 12:23
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám,Galaxy Fame-n viszont megoldotta a gondot az,hogy Xp Sp2-őt frissítettem Sp3-ra ,így még Kies program sem szükséges,egyből megtalálja az Mtp-filet.
2014. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!