Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen típusú videókamerával...

Milyen típusú videókamerával vehették fel a videót? (HD minőségű, és a háttér homályaosabb, akár a filmekben a profi kamerák. ) Valami hasonló típust tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 7. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, Canon 600D + egy gyors objektív, pl. canon 50mm 1.8 +fejeld meg egy Magic Lantern pluginnal. Kész, infulhat is a házi filmgyártás.
2014. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

őőő abszolút nem értem miket írtál :D

totál amatőr vagyok, csak egy egyszerű videókamerát szeretnék venni, ami jó minőségű, HD felvételt készít :D

2014. febr. 7. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a háttér kellően távol van, akkor minden kamerával homályos lesz, ha az egy közeli témára fókuszál.
2014. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló: nem, ez a blendétől és a szenzormérettől függ. A kis kézikamerák szenzorméretével a bizonyos Bokeh-hatás alig-alig érhető el.


Kérdező: keress rá arra amit írtam, ez nem egy "két csettintésből" megoldós dolog, energiát kell invesztálnod bele hogy megértsd mi hogyan működik. A választ már megadtam, hogy mit kell beszerezned, most keress rá és megérted hogy mik ezek és megérted.

2014. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A készítő leírja a kommentben.


Ilyen kamerával (pontosabban fényképezőgéppel):

[link]


...és egy ilyen objektív volt rajta:

[link]

2014. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!