David198702 kérdése:

Cluster Error hibaüzenet autós kameránál. Mit jelenthet ez a hibaüzenet? Hogyan lehet esetleg javítani?

Figyelt kérdés

E-bay-en vásároltam egy K2000 autós kamerát. A temrék az megérkezett, viszont video felvételekor a következő hibát jelzi nekem: Cluster Error. Kép van, ha mozgatom a kamerát követi, fénykéoet képszít, csak a video a felvételénél írja ki a hibát. A reset gombot próbáltam bekapcsolt állapotban használni, eredményeképpen kikapcsol, de az újra bekapcsolás után is hibát ír ki. Ha valaki tud kérem segítsen.Erről a termékról van szó.


Http://www.ebay.com/itm/360604546232? ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984. m1497. l2649



#autó kamera
2014. febr. 9. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Van benne SD kártya? Lehet az a hibás.

Ha HD-ben használod, akkor class10-es kártya kell bele.

2014. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen van benne. Egy 32 gb-os no name kértya, és a leggyengébb felbontásnál is kiírja ahibát.

Próbáltam 1 gb-os Kingston kártyával is, de azzal is hibát ír ki a leggyengébb minőséggel is.


Nem tudom mi lehet?

Az eladó felajánlotta hogy küldjem vissza, kicseréli, de többe kerülne aposta, mint a készülék.

2014. febr. 9. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1GB-os Kingston kártya nem lehet, a 32GB-os noname meg nem valószínű hogy class 10-es.

Nekem is van 16-os class 4-es, meg 10-es. Van különbség..

Kérjél már kölcsön akár 1 10-est.. Aztán lehet 6-ossal is elmegy, ki tudja.

Mi van a kártyára írva? C betűben egy szám...

2014. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az 1 gb-os kártya karikájába az ólom vegyjele PB van írva :)

a 32 -be meg 10-es van írva, de szerintem 2700 forintért nem biztos hogy az van ráírva, ami valójában.


mindenképpen kérek kölcsön egy valódi class 10-es kártyát kipróbálásra.


köszönöm az eddigi segítségedet!!!


jelezzem, hogy mi lett az eredmény? érdekel?

2014. febr. 9. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!