Osynho kérdése:

Milyen házimozi projektort?

Figyelt kérdés

Egy művelődési házban alakítunk ki moziszobát. Illetve egy szalont, ahol lenne egy projektor, film és sportesemények vetítésére. A keret 300e körül van vászonnal (némileg rugalmas, ha van értelme.) ÉNy-i fekvésű a 65nm-es terem, sötétítő függönyök lesznek.


120"-os 16:9-es vászonban gondolkozunk, ehhez kellene egy jó kis projektor. Tisztában vagyok vele, hogy az igazán jó gépek nem ennyibe kerülnek, de nem elsősorban a videophile szempontok számítanak, egy nézhető képet szeretnénk elérni.


Egy két modellt kinéztem, ezekről is kérnék véleményt, illetve bármilyen más alternatívát, ötletet szívesen veszek.


Acer H7532BD

Acer K520

BenQ W1070

BenQ MH680

InFocus IN8601

Epson EH-TW5200

Optoma HD131Xe

Optoma HD23

Sony VPL-SW125


Köszönöm!



2014. febr. 7. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A BenQ W1070esről igen jókat hallottam házimozival komolyan foglalkozóktól (nyilván kategóriájában).


Jómagam is ezt vettem volna, de egyéb ok miatt végül sajnos TV lett.

2014. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Innne bátran mazsolázhatsz: [link]
2014. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Némi utánaolvasás után nálam is a BenQ

W1070 tűnik befutónak.

2014. márc. 2. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Megvettétek?
2014. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem, nagyon lassúak a folyamatok az önkormányzatnál. :D A foci VB-ig kiverem belőlük, az biztos! XD


Miért kérdezed?

2014. márc. 31. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból.
2014. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!