Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok mondani olyan fényképez...

Tudtok mondani olyan fényképezőgépet ami tükörreflexes jó optika van hozzá van rajta vaku és AF és manuális fókusz is? Lehetőleg 100 ezer alatt.

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem igazán tudsz venni új tükörreflexes gépet, jó optikával, csak kit objektívvel.


A legolcsóbbak jelenleg a Canon 1100D, a Nikon D3100 és a Pentax K-500.

2014. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szatam9a válasza:

Ebayen nagyon olcsón adnak szetteket,pl Angliából szóval még adót se kell fizetni utána.Csak válassz megbízható eladót, megéri.

de használtan is lehet vásárolni,facebookon van egy csoport én is ott szoktam nézelődni, mindent árulnak,megbízható rendes emberek vannak ott, többnyire.

[link]

2014. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm!!!
2014. máj. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!