Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok hobbi szinten, kezdőnek?

Figyelt kérdés

Canon EOS 600D-t néztem. Scott Kelby: Digitális fotós könyv I.-IV.-t elolvastam.


Főként erdőt, tájat, várost, régii épületeket (dóm, templom), turistalátványosságokat szeretnék fotózni (kirándulás, túrázás alkalmával).


150.000 Ft körül keresek kb.

Egyik weboldalon azt olvastam, hogy a 18-55 mm-es IS objektív megfelel több célra is, erre a célra pedig ajánlott.

Itt valaki írta, hogy nem ajánlja a csak 55 mm-es objektívet, inkább legyen 135 mm-es.

Ennyi még beleférne a keretbe.


Érdekelne, hogy van-e valami újabb változata a 150.000 Ft-ot nagyon nem túllépve, ennek a Canon EOS 600D-nek.


Minden értelmes válasz zöld mancs!



#fényképezőgép #Canon EOS 600D #kezdő fotósnak fényképezőgép
2014. márc. 16. 10:44
 1/1 Ladislavdeal válasza:
Scott Kelby: Digitális fotós könyv I.-IV-helyes választás volt! Canon EOS 600D tájra 18-55 mm-es IS objektív,ez is jó választás,cserélhető objektiv,később vehetsz hozzá más objektivet is akár :D sok sikert!
2014. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!