Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőgépet szeretnék...

Fényképezőgépet szeretnék venni, kezdő fotós vagyok, hobbi szinten szeretném űzni a dolgot. Tudtok nekem segíteni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én eddig Pentaxban,Nikonban,meg Canonban gondolkodtam,de nem vagyok tisztában azzal,hogy milyen paraméterekkel kéne rendelkeznie.Tudtok linkelni is?
2011. okt. 21. 21:42
 1/8 anonim válasza:
Én csak annyit tudok hozzáfűzni a paraméterekhez, hogy manapság már majdnem alapkövetelmény a 10 megapixel.
2011. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


ehhez akkor van obi is?

2011. okt. 21. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kis gép, bátran megveheted. Aztán ha belejössz a fotózásba, majd látod, hogy merre szeretnél továbbmenni...
2011. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a kiadó nem tudja, hogy manapság hány megapixel az alapkövetelmény, különben rég kirúgtak volna...


Szedjétek már össze magatokat, vagy ma már mindenki 40*70-ben nyomtat? Mert ahhoz tényleg 10 MP kell...

2011. okt. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha annyira okos vagy ajánlj már valamit,légyszíves...
2011. okt. 22. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyit akarsz költeni rá?o
2011. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
max 130.000
2011. okt. 22. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha újat akarsz, akkor Nikon D3100 kit vagy Canon 1100D kit. Egyik sem volt még sokat a kezemben, de tesztek alapján a Nikon szimpatikusabb.


Ha nem zárkózol el a használttól, akkor lehetne találni egy jó állapotú Canon 30D-t vagy ha bátrabb vagy, 40D-t (ebből lehetőleg olyat, ami zárcsere utána van). Ezek nem tudnak videót, cserébe kezelhetőségben abszolút profi gépek. Kezdésnek erre is a 18-55 IS II obit kellene felhúzni, aztán majd alakul.

2011. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!