Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » EBayen használt fényképezőgép...

EBayen használt fényképezőgép vásárlása?

Figyelt kérdés
Bele mernétek vágni, ha előtte körülményesen megnéztétek az eladót, meg minden ehhez kapcsolódó dolgot?

2014. ápr. 2. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne használt cuccot külföldről rendelni? Itt nincs?
2014. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Necces. :)
2014. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vajon miért kéne? Kínálat, és ár miatt.
2014. ápr. 2. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
És még úgy is megéri,hogy nem tudod mit kapsz és,hogy jó e? Csak így látatlanban kipróbálás nélkül?
2014. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem véleményeket. Köszönöm azért a jelenléted.
2014. ápr. 2. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én speciel új dolgot se vennék ami túl drága,mert hisz az ebay is csak apró hirdető oldal.
2014. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ebay nem apró hirdető oldal, hanem az egyik legnagyobb, ráadásul a Buyer Protection 1000 USD-ig védelmet biztosít, viszont az ellen nem véd, hogy EU-n kívülről 22 EUR felett 27% ÁFÁ-t( aszállításra a csomagolásra is, tehát a teljes vételárra) 150 EUR érték felett pedig 27% ÁFÁ-t és 1,5% VÁM-ot kell fizetni. Ráadásul ugye mivel külföldről vásárolsz, nem tudod megnézni, kipróbálni a terméket csak ha már itt van, arra 45 napon belül értékelést kell adnod, ha utána van gondod (rejtett hiba stb...) akkor mehetsz a sóhivatalba. :(
2014. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kisértékű kompaktot vennék, komolyabb gépet nem. Főleg nem Kínából.

De ez is az eladótól függ. Én elég sok dolgot vettem már ott, és sosem volt problémám. Mondjuk nem nagy értékben.

2014. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is onnan vásárlok, de a legnagyobb érték 15 ezer forint volt. De gondom még nem nagyon volt, ha volt is, tisztességesen visszafizették ( eddig)
2014. ápr. 3. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a saját gépemet használtan vettem. Kb 8 éve, akkoriban még magyar hirdetői oldalról, de nem bántam meg... azóta is azt használom, nem látom okát hogy lecseréljem.


Persze időközben okosodtam, és rengeteg dolgot veszek a neten külföldről. Ezek teljesen korrekt oldalak, minden szempontból jobbak, mint az egyetlen magyar aukciós cég. Arra figyelj, hogy kérdezz rá mindenre, és élj a jogoddal, ha nem azt kaptad, amit kiírtak.


Bár... mostanában komolyan hanyagolom az ebayt, mert az aliexpress kezd sokkal jobb lenni...

2014. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!