Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Veletek már volt olyan, hogy...

Veletek már volt olyan, hogy a fotozz.hu oldalra kitettek egy képet, de az el lett utasítva azonban ti feltöltöttétek és 4 pont feletti lett az átlaga?

Figyelt kérdés
Van egy képem, ami szerintem nem lett rossz, de el lett utasítva. Már raktam fel képeket, amik jó átlagúak lettek, és szerintem ez sem lóg ki közülük.

2014. ápr. 4. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, ők sem istenek, néha nem jól ítélik meg. Nem értem az érzékenykedést, elküldöd megint, külön kéred, hogy tegyék fel így is és meg van oldva, van ilyen verzió :-)
2014. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy időben töltöttem fel képeket, és kaptam nagyon hasznos kritikákat rá. Igaz ez kb 8 éve volt.

Mostanában ha nagy ritkán visszanézek, azt tapasztalom, egy tömény giccs az egész.

A neten rengeteg normális fotós oldalt találni. Véleményem szerint a fotozz.hu az alja ennek a kategóriának.

2014. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem ez érdekelne, milyen "rengeteg fotós oldal" van, ami jobb? photosig eszméletlen belterjes, 500px-ből nem tanulsz semmit, max. valamelyest értékmérő, flickr megintcsak nem erre való, mi van még? Tényleg érdekel, mivel nekem is felemásak a tapasztalataim, de ebből még a fotozz.hu jött ki a legjobban...
2014. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fényképezés teljesen szubjektív dolog. Ez benne a jó és ez benne a rossz. Én azt gondolom, hogy a fotozz.hu néhány ember elképzelését és akaratát tükrözi és a képek 90%-a bár technikailag tökéletes, ugyanilyen tökéletesen semmitmondó (képek, amelyek művészkedők és nem művésziek). Persze ez az én véleményem. Viszont valóban lehet tanulni az fotozz.hu-n kapott kommentekből szerkesztésről, kompozícióról, expozícióról.
2015. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!