Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata az alábbi Canon tükörreflexes fényképezőgéphez használt objektívről: Tamron Canon 17-50/F2.8 AF SP VC XR Di-II LD ASP (IF) Megéri-e a Canon 700D kitobi mellé/helyett megvenni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 11:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem olyan jó, mint amennyit kérnek érte, én nem szerettem annyira a rajzát, de amúgy elmegy. Bár én azt javaslom, hogy olyan objektívet éri meg venni, ami nem csak APS-C szenzorhoz jó, hanem tudod használni full frame gépen is.
2014. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

rossz minosegu a bevonat az osszes lencsejen, marmint az egyi lencsek amik belul vannak, de sz*r a kulso lencse bevonata is, ha jol megtisztitod lejon a bevonat.

Ha belul parasodik a gomba megtelepszik az uvegen ami egy ido mulva lathato is lesz, es ha le is takaritod az mar megett a bevonatot addigra.

Masik hogy a zoom erzekelo fesu erinkezoje el szokott gorbulni es az felszaggatja a szalagkabalt amin fut, es vszeg olyat nem is lehet rendelni hozza, annyi elony van hogy mivel ez vegig f2.8 a lencse elektronikat ez nem zavarja tulsagosan, csak vegig azt hiszi hogy vmelyik zoom allasba van allandoan, de ez mindegy mert minden zoom allasban ugyanazokat az F erteket tudja a lencse

2015. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!