Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A Panasonic Lumix termékekről...

A Panasonic Lumix termékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Fényképezőgépet szeretnék venni a közeljövőben, kezdőszinten, egy egyszerűbb kompaktgéppel is megelégszem (kénytelen vagyok, hisz nem olcsó hobbi). Kinéztem magamnak ezt a fényképezőt: [link]

Mi a véleményetek, ebben az árkategóriában megfelelő választás lenne? Olvastam, hogy a Lumix termékek a Panasonic és a Leica együttműködéséből született termékcsalád, ami azért igencsak jól hangzik. Vagy maradjak a Nikon/Canon párosnál? Feltételezem, h olcsóbb kategóriában árulnak más márkák is hasonlóan jó termékeket.



2014. ápr. 29. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 Lumix fényképezőgép van a családban, nekem is van egy. Az egyetlen hibája hogy nem akkus hanem elemes, e amúgy egy zsebretehető géptől a 6-os optikai zoom és a 7 megapixel elég jó, pedig nem egy mai darab.
2014. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem akkus hanem elemes" ez inkább előny, mint hátrány, hisz a ceruzaakkuk olcsóbbak és több szettet tudsz venni belőle, mint a méregdrága saját akkukból.


A kompakt gépeknél nincs nagy különbség a gyártők között, profi szemmel nézve mindegyik gagyi minőséget tud, szóval vedd azt, ami neked a legszimpibb

2014. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jogos. Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 29. 20:56
 4/4 Vass Sándor ***** válasza:
Ha mindenképp kísérletezni akarsz, vegyél egy olcsó használt bridge gépet,20-30 ezerért, ha viszont 50 ezer körül szánsz rá,/+5-10000/ vegyél 350D+ m42-es obi-t/kat/. Rossz képet nem tudsz készíteni, s egy szintel fentebbről indulsz.
2014. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!