Ötletek, tippek, hogy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy Panasonic Lumix DMC-FZ38 típusú fényképezőgépem amivel elég régen történt egy baleset. Valszeg le lett öntve valami ragacsos cuccal mert a zoom és a beállítás tekerő gombja nagyon nehezen, ''ragacsosan'' működik és nem is nagyon tudom a tekerő gombot a megfelelő pozícióba állítani...1 éve ezelőtt elvittem egy szakszervizbe, 20 ezerbe került a kitisztítás, ami segített rajta, viszont már nem működött olyan könnyen mint új korában, azonban pár hónap elteltével újra beragadt és azóta is nehézkesen működnek a gombok.

2014. ápr. 1. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kicsengettél 20 rugót és már megint elkezdett ragadni az annyit jelent, hogy nem végeztek rendes munkát. Én a helyedben beszélnék velük.
2014. ápr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!